Dijital Eğitimler

DİJİTAL FLAMENKO DANS EĞİTİMLERİMİZLE

MESAFELER ANLAMINI YİTİRİYOR

İzmir’de flamenko kültürünü paylaşabileceğiniz tek yer olan İzmir Flamenko Dans ve Müzik Atölyesi yeni çalışmalarıyla sizleri flamenko ile tanıştırmaya devam ediyor.

Yaş, cinsiyet, dans geçmişi, boy, kilo gibi unsurların önemli olmadığı, bireysel olarak öğrenilen ve performe edilen bu dersimize ve sadece dansın değil tüm flamenko kültürünün paylaşıldığı ailemize sizleri de davet ediyoruz.

Her koşulda flamenko yapabildiğimizi gördükten sonra pandemi nedeniyle kış dönemi boyunca derslerimizi dijital platformda sürdürmeye karar vermiştik ve öğrencilerimiz için 2 farklı seviyede, 2 farklı koreografiyi içeren eğitim videoları hazırladık. Şimdi bu eğitim videolarını bizden uzaktaki flamenko severler ile paylaşmanın vakti geldi.

Yaklaşık 1 'er saatlik, Tangos ve Bulerias formlarının çalışıldığı, 12'şer videodan oluşan eğitim setimiz öğrencilerin ihtiyaçlarına göre hazırlanmış yoğun teknik çalışmalar, detaylı hareket anlatımları, flamenko ve formları hakkında temel bilgiler, flamenko yaparken özellikle kullandığımız kas gruplarının geliştirilmesine yönelik egzersizler, koreografi çalışmaları ve flamenko dansının cante ve gitar ile bağının anlatıldığı örnekleri içermektedir.

Özellikle İspanya dışında flamenko yapmak için uğraş veren biz dansçıların teorik anlamdaki ihtiyaçları gözetilerek hazırlanmış bu videolarda flamenkonun temel konularına ışık tutulmaya çalışılmıştır.

Eğitimleri alan öğrencilerimiz, eğitim süresince veya sonrasında diledikleri zaman eğitmenimizle iletişime geçerek sorularını iletebilir ve çalışma videolarını yollayarak yorum isteyebilirler.

Seviye bilgisi ve fiyatlandırma şu şekildedir;

TANGOS (Başlangıç - Orta Seviye)

BULERİAS (Orta - İleri Seviye)

1 koreografi (12 video) 2400 tl
2 koreografi (24 video) 3800 tl

*Eğer denemek isterseniz tek derslik eğitim ücretimiz 450 tldir.

Eğitim videoları için bize 0533 254 1459 nolu telden whatsapp üzerinden yazabilirsiniz.

Eğitmenlerimiz hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

TOP