İspanyolca Buluşmaları

“Encuentro Entre Amigos Para Hablar Español” – “Arkadaşlar Arası İspanyolca Buluşması”

(BULUŞMALARA KISA SÜRELİĞİNE ARA VERİLMİŞTİR, YAKINDA YENİ MEKANIMIZDA KARŞINIZDA OLACAĞIZ)

Dünyanın en çok konuşulan 2. dili olan İspanyolcayı eğlenceli bir ortamda ve deneysel bir sistemle öğrenmek ve ilk günlerden konuşmaya başlamak ister misiniz?

İzmir Flamenko Dans ve Müzik Atölyesi yine pek samimi bir buluşma ile karşınızda…

Bu kez İspanyolca öğreniyoruz. Ancak bildiğiniz yöntemlerden oldukça farklı bir biçimde. Amacımız konuşma pratiğini geliştirmek, üstelik buluşmaların en başından itibaren.

İspanyolcayı ilk kez öğrenecekler için buluşmalar Salı akşamları saat 19:00 – 21:00 saatleri arasında gerçekleştirilecek. 3 aylık bir İspanyolca’ya giriş programımız var. Gramer kurallarını öğrenmeye başlayıp ilk buluşmadan itibaren İspanyol ve Latin kökenli arkadaşlarımızla konuşmaya başlıyoruz.

İspanyolcayı orta ve ileri seviyede bilen ancak konuşma pratiği yapmak isteyenler için ise buluşmalar Perşembe günleri 19:00 – 21:00 saatleri arasında.

Başlangıç Seviye İspanyolca Buluşması Salı günleri saat 19.00-21:00 saatleri arasında gerçekleşiyor ve haftalık 2 yani aylık 8 saatlik çalışmayı içeriyor. 15 kişilik kontenjanımız var, yani en kısa zamanda bize ulaşıp rezervasyonunuzu yapmanız gerekiyor.

Pratik Buluşmaları Perşembe günleri saat 19.00-21:00 saatleri arasında gerçekleşiyor ve haftalık 2 yani aylık 8 saatlik çalışmayı içeriyor. Kontenjan sınırlamamız yok, İspanyolca pratiği yapmak isteyen herkese açık kapımız.

Aula İnternacional 1 – Libro del Alumno kitabı üzerinden gideceğiz, kopyaları dersin ilk günü Kabuk Kitabevi’nden edinebilirsiniz.

KATILIM ÜCRETLERİ

  • Haftalık 2, Aylık 8 saatlik "Başlangıç Seviye İspanyolca Buluşması" aylık 200 Liradır.
  • Haftalık 2, Aylık 8 saatlik "Pratik Buluşmaları" aylık 200 Liradır.
  • Eğer bağımsız olarak Pratik Buluşmalarına gün bazında katılmak isterseniz 2 saatlik katılım ücreti 70 Liradır.
  • Katılım ücretleri çalışmanın başlangıcında yapılmaktadır.
  • İzmir Flamenko Dans ve Müzik Atölyesi öğrencileri %25 lik indirim imkanına sahiptir.
TOP